ד"ר קפלן אלי
 
 
 
 
 
 
 
מרפאת מומחה לייעוץ בנוגע ליתר לחץ דם, לנפרולוגיה (מחלות כליה) ולרפואה פנימית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרונות וייחודיות המרפאה

 
ד"ר אלי קפלן החל את דרכו כרופא מומחה לרפואה פנימית, וצבר ניסיון רב במסגרת תפקידיו כרופא מומחה בכיר במחלקות פנימיות שונות, בהן התנסה בניהול ובטיפול במצבים רפואיים מורכבים וקשים. בהמשך דרכו פנה ד"ר קפלן להתמחות-על נוספת בנפרולוגיה וביתר לחץ דם.

ד"ר קפלן התמחה והתנסה בטיפול בחולי אי-ספיקת כליות חריפה ו/או כרונית, וכן באבחון ובטיפול במחלות כליה אוטואימוניות ומשניות למחלות כלליות אחרות (סוכרת , מחלות כלי דם וכדומה). בנוסף לכך, הוא עסק במתן טיפולי דיאליזה למיניהם והתמקד בפרט במעקב אחר מושתלי הכליות במרכז הרפואי בו עבד.
 
 
ד"ר קפלן שם דגש רב על טיפול משולב המתחשב במורכבות של כל המחלות והמצבים הרפואיים, על ניטור צמוד ורצוף ועל התאמת טיפול מאוזן בכל המישורים. לראייתו, כך אפשר להאריך את חיי המטופלים, הסובלים מבעיות רפואיות כרוניות, ולשפר באופן מובהק את איכות חייהם.

שילוב מיומנויותיו ומומחיותיו מאפשר לד"ר קפלן להעניק למטופליו ייעוץ, מעקב וטיפול מקצועיים, שמטרתם לאזן ולמתן את מחלותיהם הכרוניות, להפחית ולמנוע פגיעה במערכות גופניות נוספות ולצמצם את הפגיעה באיכות חייהם עם התקדמות הגיל. מטופלי מחלות הכליות הכרוניות המתקדמות יכולים בעזרתו למנוע, להפחית את הסיכון ו/או לדחות עד כמה שניתן את היום שבו יזדקקו לטיפולים כמו דיאליזה ו/או השתלת כליה.

מטופלים, שלמרות המאמצים יגיעו לשלב שבו יזדקקו לטיפול מחליף כליה (דיאליזה או השתלה), יזכו ליהנות מתוחלת חיים ארוכה יותר ולאיכות חיים טובה יותר, כשהם מאוזנים מבחינת שאר מחלותיהם ומרכיבי בריאותם. באופן זה ניתן להפחית משמעותית את התחלואה והתמותה ממחלות לב, כליות וכלי דם, מאירועים מוחיים ומסיבוכים אחרים של הגיל המתקדם.
 
פנו לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר אלי קפלן.
 
 
מבנה הכליה